O nas

Jako firma „STIM” istniejemy na rynku techniki estradowej od kilkunastu lat. Jesteśmy czołowym producentem wysokiej klasy statywów estradowych, pulpitów do nut, stojaków, uchwytów do różnego rodzaju instrumentów, a także stołków estradowych.

Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji statywów gitarowych i klawiszowych, a także do kolumn głośnikowych, mikrofonowych (estradowych i stołowych) i ramp oświetleniowych. Przy produkcji bazujemy na naszym doświadczeniu w wypracowywaniu korzystnych rozwiązań ułatwiających muzykom funkcjonowanie na scenie i zamieniamy je w gotowe rozwiązania.

Dokładamy szczególnych starań, aby nasze produkty były solidnie, ale także precyzyjnie wykończone – jest to bowiem gwarantem przydatności sprzętu i jego niezawodności. Przy produkcji statywów wykorzystujemy zarówno stal jak i aluminium – zależy to od przeznaczenia danego rodzaju statywu.

Oprócz stałej oferty dostępnej w katalogu produktów, realizujemy również projekty specjalne, gdzie produkowany sprzęt jest dopasowany do oczekiwań konkretnego Klienta. W ten sposób współpracujemy między innymi z firmą LDM produkując dla nich specjalne rodzaje statywów kolumnowych.

Skontaktuj się z nami

8 + 2 =

62-066  Granowo
ul. Kwiatowa 5
+48 604 188 820
ad@wp.pl
stim.com.pl
NIP: 788-002-33-49
P.H.U. “STIM” JAN SROCZYŃSKI

Polityka prywatności